Hakkımızda /

Hizmet Anlayışımız,Biz Kimiz?

Hakkımızda

ALDUŞAKABİN adıyla kurulan firmamız duşakabin sektöründe seçkin isim olma ve duşakabin alanında farklı bir imaj firma olmak yolunda ilerlemektedir. Hizmet politikamız da müşterilerine en uygun fiyatlarla kaliteyi tanıtmak ve ALDUŞAKABİN Duş farkını yaşatmayı amaçlamaktır. Bizimle çalışan müşteri kitlesine verilebilenecek en iyi hizmetin,kalite ve memnuniyet olduğunu bilir ve bu yolda prensipler edinerek duşakabin alanında seçkin firmalar arasıinda yerimizi korumak ve teknolojiyi sürekli yakından takip ederek sektörde lider kuruluş olmak için çalışmaktayız. ALDUŞAKABİN , duşakabin hizmetlerinin yanısıra Banyo Dekorasyon hizmetleri ile de hizmet yelpazesini geliştirmiş, sizler için zerafeti, evinizin her köşesine getirmektedir. DUŞAKABİN satış işlemi nihai bir sonuç değil, her şeyin başladığı noktadır. Kullanıcının üreticiler ile ilk teması, satış işlemi sonrasında verilen hizmet ile başlar. Satış sonrası hizmetin kalitesi ve satın alınan ürünle yaşanan tecrübe, kullanıcı memnuniyetinde belirleyici olur. Bu bilinçle hareket eden ALDUŞAKABİN eksiksiz hizmet verebilmek maksadı ile "Müşteri Memnuniyeti " çatısı altında kapsamlı bir hizmet anlayışına girmiştir.

Müşteri Hizmetlerimizin Temel Faaliyetleri;

Sipariş aşamasında ürünün kullanılacağı yerin ölçüsünün alınması
Üretilmiş olan ürünlerin yerine montajı
Kullanıcının ihtiyaç duyduğu durumlarda ürün bakımlarının yapılması
Müşteri geri bildirimlerinin incelenmesi ve sorunların giderilmesi

Alduş Duşakabin

Bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır...

Hizmet Akışı

ÜCRETSİZ KEŞİF

Duşakabin için kurulacak bölümün ölçüleriniz alınır, size fiyat ve teslim süresi verilir...

İMALAT

Beğendiğiniz duşakabininizin imalatı büyük bir özenle yapılır, hazırlanır bu süre ortalama 15 gündür (camlar dahil)...

MONTAJ

Size uygun olan bir gün için montaj için ekibimiz sizden randevu talep eder, ve kurulum gününde yapılır...

SERVİS HİZMETİ

Alduş'tan aldığınız duşakabinler 12 ay garantilidir, herhangi bir sorun olduğunda servis verilir,sorunlar çözülür..

Gerçek Yorumları

"Duşakabin konusunda iyiki Alduş ile çalışmışım herhangi bir sorun olduğunda gelip ilgileniyorlar,çok memnunum, gebzede bir yazlık aldım orayada alduş düşünüyorum... "
Cüneyt Mert / Dergi Tasarimcisı

"Satın aldığım dairede müteahhit tarafından konulan duşakabin çok kalitesiz ve çok kullanışsızdı alduş ismini daha önce internette duymuştum. Telefonla aradım, hemen gelip ölçü aldılar ve 15 gün sonra duşakabinizi kullanmaya başladık gerçekten çok kaliteli ve sağlam, ihtiyacı olanlara mutlaka tavsiye ederim.."
Sedat Gül / Reklam Danışmanı

"4 yıldır alduş duşakabin kullanıyorum ve çok memnunum ürünleri çok kaliteli ve sağlam duş alırken bunu hissediyorsunuz, teşekkür alduş... "
Kurtça Şahin / Siğortacı

"Bir arkadaşımın tavsiyesi ile alduş ile çalıştım inanılmaz kaliteli ve sağlam, çok memnun kaldım, mutlaka tavsiye ederim paranız boşa gitmesin... "
Mustafa Budak / Fotoğraf Sanatcısı